Арифметика визначення розміру застави прокурором

0
392

Правозахисна група Всеукраїнської громадської організації «Об`єднання Богдана Хмельницького 21.12.2015 року була запрошена на судове засідання для виявлення фактів незаконних дій та корупції, а також фіксації порушень судового процесу. 

На даному судовому засіданні слідчим суддею Шевченківським районним судом м.Києва Радчиковою О.П. по кримінальному провадженні Климчук І.М. розглядалося клопотання слідчого прокурора щодо обрання міри запобіжного заходу ЗАСТАВИ в розмірі більше 10 млн. грн., хоча прокурор так і не зміг пояснити суду та стороні захиту системи визначення та обчислення розміру застави

Клименчук І.М. підозрюється у вчиненні злочину передбачиного ч.2 ст.15 та ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України. Дана підозра була вручена 11.12.2015 року по кримінальному провадженню яке було закрите 10.12.2015 і ухвала якого не була скасована.

Слідчим суддею було відмовлено в заявленому прокурором клопотанні так як клопотання гарантувалося на припущеннях і жоден з ризиків не був доведений та винесено ухвалу про застосування більш м`якого запобіжного заходу як ОСОБИСТЕ ЗОБОВ`ЯЗАННЯ.

Правозахисники ВГО «Об`єднання Богдана Хмельницького» й надалі будуть слідкувати за розвитком подій по даній справі.

3