Лауреатів літературної премії «Коронація слова» нагородили в Києві

0
19

У столиці назвали лауреатів літературної премії «Коронація слова».

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Цього року кращих авторів також визначали в новій номінації “Як тебе не любити” — мала проза, присвячена Києву.

Переможці міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова-2017”

Номінація “Як тебе не любити”: І місце — Анастасія Піка “Повернення Тетісу”, ІІ місце — Світлана Тарапата “Майже ідеальний”.

Номінація “Твори для дітей”: Тетяна Череп-Пергаменщик “Когда приходит любовь, или счастье после несчастья”; Тетяна Новацька-Титаренко “Завтра новий день, або на гілці старої яблуні”, Надія Юдіна “Історії з території Д”.

Номінація “Твори для дітей у віршах”: Ірина Мацкова “Веселые карусели”; Леся Родіна “Загадки-веселенки від бабусі Василинки”; Світлана Дідух-Романенко “Кіт, що любив океани”; Олена Терещенко “Скарб вікінгів”.

Номінація “Анімація для дітей”: Ярослав Яміш “Чугайстер”.

Номінація “Пісенна лірика для дітей”: Марія Курівна “Колючий гість”.

Номінація “Кіносценарії для дітей”: Олена Шульга та Віктор Андрієнко “Козак і Мольфар”.

Номінація “П’єси для дітей”: Олександр Вітер “Не дуже солодка казка”.

Номінація “П’єси”: І місце — Ярослав Ярош “Антоніко”; І місце — Неда Неждана “Загублені в тумані”; ІІ місце — Єгор Коник “Громадянин Але”; ІІІ місце — Олександр Вітер “Під прицілом тиші”.

Номінація “Кіносценарії”: І місце — Віктор Рибачук “Військовий доктор”; ІІ місце — Едуард Бардашов “Характерник”;
ІІ місце — Павло Остриков “Ти космос”; ІІІ місце — Сергій Шамара “Селфі-мапка”.

Спецвідзнака — Марія Артеменко “Мені ніхто не казав”.

Спецвідзнака — Анатолій Максим’юк “Червоний будинок”.

Номінація “Пісенна лірика”: І місце — Олена Неплащук “Нерви”; ІІ місце — Анатолій Ройченко “Зварить мені, мамо, борщу”; ІІІ місце — Світлана Дідух-Романенко “Море мені — чоловік”; ІІІ місце — Ніна Шульгіло “Неписані листи”; ІІІ місце — Оксана Бурда “Впустіть любов”.

Спецвідзнака — Людмила Живолуб “Кульбабовий вальс”.

Спецвідзнака — Анатолій Ройченко “Зваріть мені, мамо, борщу”.

Спецвідзнака — Андрій Пермяков “Рок поезії”.

Спецвідзнака — Соломія Мардорович “Ніколи”.

Спецвідзнака — Аканарія “Зайчик-Загризайчик”.

Номінація “Золотий письменник”: Раїса Іванченко, Тамара Коломієць, Галина Вдовиченко, Іван Драч, Михайло Слабошпицький, Віктор Міняйло, Дмитро Павличко, Ігор Померанцев.