Митника викрили на хабарі за дозвіл ввезення товарів до окупованого Криму

0
20

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону на хабарі затримано головного державного інспектора Херсонської митниці ДФС. Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури Центрального регіону України.

У вівторок, 12.09.2017, за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди викрито головного державного інспектора відділу митного оформлення Чонгар Херсонської митниці ДФС.

Установлено, що за безперешкодний ввіз підакцизних товарів без передбаченого законом дозволу на тимчасово окуповану територію АР Крим вказаний посадовець вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 30,5 тис. грн.

Безпосередньо після передачі обумовленої суми хабаря, зловмисника затримано «на гарячому». Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Проведено огляд місця події, допитано свідків.

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону фігуранту провадження готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.