НАЗК перевірило декларації Прем’єра, членів уряду, парламентарів і суддів

0
23

Національне агентство із запобігання корупції затвердило результати перевірок декларацій Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, членів уряду та інших високопосадовців.

Про це повідомляється на офіційній сторінці НАЗК.

«Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про затвердження результатів перевірок декларацій Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, членів Кабінету міністрів Павла Клімкіна, Тараса Кутового, Іванни Климпуш-Цинцадзе, народних депутатів, суддів та інших високо посадовців», — зазначається в повідомленні.

Також повідомляється, що «в деклараціях очільника уряду Володимира Гройсмана і міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового порушення відсутні».

При тому «в деклараціях інших суб’єктів декларування більшість порушень стосуються ст.46 ЗУ «Про запобігання корупції»: неповнота відображення доходів (п.7, ч.1 ст.46), неповне відображення відомостей про наявні грошові активи (п. 8 ч. 1 ст. 46), фінансові зобов’язання (п.9 ч.1 ст.46), видатки та правочини, вчинені у звітному періоді (п.10, ч.1, ст.46) та ін».

 

Зокрема, НАЗК було виявлено порушення в декларації судді Вищого адміністративного суду України Анатолія Єрьоміна.

«Він подав недостовірні відомості на суму, яка не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», — зазначається у інформації прес-служби НАЗК.

Щодо нього НАЗК вирішило винести припис згідно з пунктом 5 Розділу ІV «Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

«За результатами перевірки декларацій інших посадовців складу корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, конфлікту інтересів, ознак незаконного збагачення не встановлено. Зазначимо, що точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел», — також повідомили у НАЗК.