Скандал в Фонді соцстраху з тимчасової втрати працездатності

0
501

8 грудня поновленого на посаді Директора Фонду Олега Бондаря разом із виконавчою службою не хотіли пускати на робоче місце. Напередодні Подільський суд визнав його звільнення в 2013-му незаконним. Натомість старе керівництво чинило всілякі перешкоди, намагаючись не дати Бондарю приступити до виконання обов’язків керівника підприємства. До самого вечора відповідальні робітники ховали від поновленого директора печатки Фонду!

Після виклику поліції та слідчо-оперативної групи, законність вдалося поновити. Печатку повернули. Наказ щодо поновлення на посаді Бондар підписав та зарезервував. Трудовий колектив повідомили про зміну керівництва.

Утім згодом виникли проблеми з реєстраційною службою Подільського району – державний реєстратор відмовляється реєструвати Олега Бондаря на посаді керівника.

Чому ж зміна керівництва та виконання рішення суду супроводжується таким скандалом? За інформацією ЗМІ, керівництво Фонду може бути причетним до розкрадання мільйонів гривень. Журналісти відзначають, що Фонд став «годівницею» для людей Наталії Королевської.

Йдеться про непрозорі тендери на закупівлю комп*ютерної техніки, занадто роздутий штат робітників, махінації із недійсними лікарняними, тощо.

«Там були відверті махінації із майном. Мільйони йшли на фінансування і будівництво об’єктів, яких просто не було в наявності. Рахункова палата в результаті перевірки діяльності за 2011 рік виявила порушень на 64 млн грн», — розповідає незаконно звільнений та поновлений на посаді директор Виконавчої дирекції Фонду Олег Бондар.

Він пообіцяв журналістам та трудовому колективу ініціювати аудит діяльності Фонду за останні 3 роки, щоб виявити корупційні схеми у роботі підприємства.