Стратегію розвитку МВС до 2020 року презентували в Одесі

0
55

Заступник міністра МВС Тетяна Ковальчук презентувала в Одеському університеті внутрішніх справ стратегію розвитку системи МВС України до 2020 року.

Про це повідомляє кореспондент УНН.

За її словами, головними цілями стратегії є створення безпечного середовища для існування та розвитку вільного суспільства через реалізацію державної політики у сфері внутрішніх справ.

«Стратегічними пріоритетами системи МВС є безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання та забезпечення прав людини, інтегроване управління кордонами, збалансована міграційна політика тощо,»- зазначила Т.Ковальчук.

У заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів МВС, які висловили власне бачення стратегіі розвитку системи МВС. На даний момент стратегія — це лише візія, яку погодили і в Консультативній місіі ЄС з реформування сектору цивільноі безпеки.

«Документ орієнтований на людей і відповідає вимогам країни, а тому важливо, аби МВС звернуло увагу на всі рекомендаціі та коментарі представників громадськості, які висловили власне бачення стратегіі розвитку МВС України», — наголосив Голова Компоненту зі стратегічного реформування цивільного сектора безпеки Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС) Брайан Річард.