Суд переніс розгляд справи щодо антимайданівця “Топаза” на 13 липня

0
97

Київський районний суд міста Харкова переніс запланований розгляд по суті кримінального провадження щодо Гната Кромського, відомого за прізвиськом “Топаз”, на 13 липня.

Про це  повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Засідання перенесли у зв’язку із хворобою та відсутністю у залі суду одного із захисників Г.Кромського.

Так, наступне засідання відбудеться 13 липня об 11:00.

Нагадаємо, 22 червня засідання перенесли через хворобу одного із захисників Г.Кромського. Однак, суд визнав цивільними позивачами ДП «Держпром» та облраду. 25 червня засідання також перенесли у зв’язку із відсутністю у залі суду одного із захисників Г.Кромського.

Як повідомлялось, у Харкові обласна рада та державне підприємство «Держпром» пред’явили до активіста антимайдану Гната Кромського на прізвисько «Топаз» цивільний позов із вимогою компенсувати матеріальну шкоду в розмірі майже 875 тис. грн.

Також нагадаємо, суд продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів, до 13 серпня без можливості внесення застави антимайданівцю Г.Кромському.

Додамо, Г.Кромський в лютому 2014 року був охоронцем Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. У мережі розміщено його звернення до В.Путіна з проханням ввести війська в Україну “для захисту громадян”.

28 березня минулого року Г.Кромського було затримано за організацію та участь у масових заворушеннях під час штурму Харківської ОДА.

29 березня 2014 року його відправлено під домашній арешт з носінням електронного браслета. 7 квітня він втік і був оголошений в розшук.

12 вересня минулого року “Топаза” затримали співробітники СБУ.