У Держприкордонслужбі розповіли, чи потрапить Саакашвілі в Україну

0
49

У випадку, якщо екс-президент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі спробує перетнути державний кордон України, Держприкордонслужба вилучить його український паспорт і не пропустить його на територію держави.

Про це заявив перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк під час спілкування з активістами.

В.Серватюк зазначив, що наразі ДПСУ має у своєму розпорядженні указ Президента та доручення Державної міграційної служби щодо М.Саакашвілі.

«В указі і дорученні Державної міграційної служби вказано набагато більше осіб, яким зупинено громадянство і дійсні документи визнані недійсними. Вони внесені до бази даних і нам доручено, що у випадку виявлення таких документів, вони мають бути вилучені, має бути складений відповідний документ, який передається Державній міграційній службі», — сказав В.Серватюк.

З його слів, у відповідності з цим у випадку виявлення на лінії паспортного контролю паспорта М.Саакашвілі або будь-якої іншої особи, яка є у базі даних і документи якої є недійсними, прикордонники мають вилучити паспорт.

«Паспорт вилучається, обробляються документи і йому на руки видається довідка, що ми вилучили документ і ми його не пропускаємо через лінію державного кордону у зв’язку з тим, що документи, які дають право на перетин держкордону, цей громадянин не має», — додав він.

В.Серватюк також зазначив, що ДПСУ не має від СБУ документу, який забороняє М.Саакашвілі в’їзд на територію України.

«Такого документу немає і ніколи не було», — сказав він.