У Мінагрополітики прокоментували прагнення колективу «Артемсіль» орендувати власне підприємство

0
87

У Мінагрополітики вважають, що про перспективу оренди ДП «Артемсіль» його колективом поки говорити зарано, навіть, не зважаючи на те, що вказаний об’єкт включений до наказу МЕРТ із переліком ДП на продаж. Разом з тим, у відомстві наголосили на стратегічному значенні «Артемсолі» і підтвердили право колективу на його оренду.

Про це у відповідь на запит УНН повідомив директор Департаменту з управління державною власністю Мінагрополітики і продовольства України І.Кучеренко.

«Організаційні відносини, пов’язані з передачею в оренду державного майна, регулюються ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»,… а державну політику у сфері оренди державного майна здійснюють Кабінет Міністрів України, а також Фонд державного майна України», — зазначили в Мінагрополітики та рекомендували за більш детальною інформацію про можливості оренди колективом «Артемсолі» потужностей ДП звернутися до ФДМУ.

Разом з тим, у відомстві зазначили, що ДП «Артемсіль», відповідно до Постанови КМУ, є об’єктом державної власності, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

«ДП «Артемсіль» забезпечує видобуток, переробку і реалізацію солі. Виробничі потужності підприємства  — більше 7 млн тонн на рік», — додали у міністерстві.

Чиновники також зазначили, що ДП «Артемсіль», додатком другим до Постанови КМ від 12.05.2015 № 217, включено до переліку об’єктів права держаної власності, що підлягають приватизації у 2015-2017 роках.

Як повідомляв УНН, колектив «Артемсолі» виступив проти приватизації ДП.