У Росії заявили про обстріл росіян з пункту пропуску на кордоні з Україною

0
204

Громадянин Росії отримав вогнепальне поранення поблизу українського пункту пропуску «Красна Талівка», і зараз знаходиться в задовільному стані.

Про це з посиланням на джерело в медичних колах регіону повідомляє РИА Новости.

«Потерпілий перебуває в задовільному стані. Йому надається вся необхідна медична допомога», — сказав співрозмовник.

Зазначається, що інцидент стався в неділю ввечері в Ростовській області. До прикордонному наряду на пункт пропуску «Волошине» під’їхав автомобіль з трьома місцевими жителями, які звернулися за допомогою. В одного з пасажирів було вогнепальне проникаюче поранення грудної клітки.

Росіяни пояснили, що вони, відпочиваючи на штучному водоймищі, розташованому на російській території в районі хутора Новоруський Міллеровського району Ростовської області, вирішили сфотографуватися на тлі українського пункту пропуску «Красна Талівка».

 

«Військовослужбовець, що знаходиться в пункті пропуску, окликнув їх криком «стій» і відкрив по них вогонь, в результаті чого один з «любителів селфі» отримав поранення. Відбігши на безпечну відстань, вони зупинили автомобіль, що проїздив повз, і попросили доставити їх до лікарні. За фактом події проводиться перевірка», — йдеться у повідомленні.