У сенаті США досягли угоди щодо посилення санкцій проти РФ

0
31

Старші сенатори Демократичної і Республіканської партій напередодні досягли двопартійної домовленості щодо нових санкцій проти Росії і дозволять конгресу не погоджувати спробу президента США Дональда Трампа пом’якшити покарання щодо Москви.

Про це  повідомляє з посиланням на Politico.

Домовленість була досягнута лідерами комітету з міжнародних відносин і банківських питань обох сторін за участю лідера більшості Мітча Макконнелла і лідера меншості Чака Шумера.

Угода щодо Росії, яку М.Макконнелл планує винести на голосування в середу, дозволить конгресу перегляд будь-якої спроби Д.Трампа скасувати або пом’якшити діючі санкції.

Угода, прийнята для розгляду в рамках двопартійного законопроекту про санкції щодо Ірану, також передбачає введення існуючих санкцій проти Москви в закон, що робить їх скасування або пом’якшення потенційно більш важким для адміністрації Д.Трампа. Двопартійна угода також передбачає нові санкції на кілька секторів російської економіки, в тому числі на «осіб, які ведуть шкідливу кіберактивність від імені російського уряду», згідно з опублікованим в понеділок повідомленням про переговори обох сторін.

Прес-секретар Білого дому відразу не відреагували на запит щодо коментаря про перспективи угоди щодо санкцій проти Росії, яка зіштовхнеться з невизначеним майбутнім в палаті представників США.