В.Гройсман сподівається на підтримку у ВР п’яти реформ для зміни України

0
44

Уряд планує реалізувати п’ять реформ для зміни економічної ситуації в Україні, і в реалізації цього потрібна підтримка парламенту. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час виступу на Щорічному молодіжному форумі «Завтра.UA» та «Всесвітні студії».

«Це пенсійна реформа, це реформа державної власності, це реформа земельна і дві реформи сектральні — це реформа освіти і реформа охорони здоров’я. Це 5 позицій, які можуть забезпечити нам зовсім іншу економічну ситуацію в країні, відновити соціальну справедливість, забезпечити стійкий економічний ріст», — сказав він.

Він висловив сподівання на підтримку реформ парламентом.

«Якби у мене була чарівна палочка і я хотів би загадати бажання, я, напевно, попросив би в 300 голосів підтримку в українському парламенті хоча б на 3 місяці, щоб вони швидко прийняли рішення і через рік наша країна абсолютно зміниться, я в цьому глибоко переконаний, що правильна зміна системи всередині країни приведе дуже швидко нас до успіху, відкриє всі можливості для розвитку країни. Це моє бажання», — сказав В.Гройсман.