Вихідця з Донецька засудили у Києві за фінансування бойовиків

0
142

Чоловік, який займався в Києві підприємницькою діяльністю, періодично передавав гроші на тимчасово окуповану територію для терористичної організації. Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з іспитовим строком у 3 роки. Про це передає прес-центр Служби безпеки України.

«Шевченківський районний суд міста Києва визнав мешканця столиці винним у фінансуванні тероризму», — йдеться у повідомленні.

Виходець з Донецької області, який займався в Києві підприємницькою діяльністю, періодично передавав гроші на тимчасово окуповану територію для одного з бойовиків терористичної організації. При цьому зловмисник використовував схему неформальних фінансових взаєморозрахунків, що дозволяла йому приховано здійснювати «грошові перекази», без фізичного переміщення грошей через лінію розмежування.

Співробітники СБУ припинили незаконну діяльність «донора» терористів, затримавши його в березні 2017-го року.

Зловмисник визнав свою провину. Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з іспитовим строком 3 роки, та з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю на 2 роки.