«Я не звик міняти позицію і відвертатись від колег по боротьбі» — Богдан Хмельницький

0
249

Очільник Об’єднання Богдана Хмельницького розповів про масштабну акцію супротиву Київських перевізників проти свавілля обласної влади.

«Я не звик міняти позицію і відвертатись від колег по боротьбі. П’ять років я борюся з корупцією у сфері перевезень Київщини. І сьогодні я не можу лишатись осторонь масштабної акції супротиву перевізників», — зауважив Богдан Хмельницький.

Також очільник організації зазначив, що сьогодні одну із найбільших загроз для транспортників регіону становлять корумповані чиновники та небажання влади йти на компроміс.

«Перевізники Київщини потерпають через корупцію і рейдерство маршрутів. Тому я і моя громадська організація «Об’єднання Богдана Хмельницького», разом із «Автоперевізниками Київщини», «Стоп нелегал» та ін. підтримуємо цю боротьбу за правду і законність», — розповів Богдан Хмельницький.

6

5

Також правозахисник розповів про паралелі між сьогоденням  та акціями 2012 року, коли Беркут затримував людей силою.

«Пам’ятаю, ще 2012-го, ми разом із активістами і сотнями обурених водіїв приміських і міжміських маршрутів пікетували обласну державну адміністрацію Київщини. Тоді багато чого вдалося досягти. Ми добились відміни результатів незаконного тендеру. Мене тоді незаконно затримали правоохоронці. Це був початок бунтів перевізників. Утім минули роки, змінилась влада, а корупція у сфері перевезень знову розквітла. Тому я знову на барикадах. Боротьба триває!» — підсумував Богдан Хмельницький.

342