Жительку Краматорська судитимуть за організацію «референдуму»

0
133

Обвинувальний акт щодо 51-річної мешканки Краматорська, підозрюваної в організації  т. зв. «референдуму» навесні 2014-го року, скеровано до суду. Про це передає прес-службу прокуратури Донецької області.

«Прокуратурою Донецької області направлено до суду обвинувальний акт за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України стосовно 51-річної мешканки Краматорська», — йдеться у повідомленні.

Жінку судитимуть за те, що навесні 2014-го року вона, спільно з іншими особами, брала безпосередню участь в організації референдуму.  Обвинувачена, будучі головою однієї із виборчих дільниць, що розташовувалась у загальноосвітній школі, займалась видачею «бюлетенів для голосування», складенням списків виборців та іншими організаційними питаннями для проведення незаконного псевдореферендуму.

Здійснивши підрахунок бюлетенів за результатами проведення т. зв. «референдуму», жінка склала та підписала відповідний протокол, який разом з бюлетенями передала представникам терористичної організації «ДНР».