А.Аваков наполягає на доопрацюванні закону про громадянство

0
16

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков переконаний, що одне із перших завдань українських парламентарів – доопрацювання процедури отримання і позбавлення громадянства, передає  прес-служба МВС.

На думку глави МВС, ситуація з Міхеілом Саакашвілі вказує на недосконалість існуючої процедури отримання і позбавлення громадянства.

А.Аваков запропонував М.Саакашвілі звернутися до суду. Глава МВС підкреслив, що у цьому контексті, попри будь-які політичні й особисті симпатії, має бути активізований демократичний правовий інститут оскарження рішень.

«Я буду радий, якщо Саакашвілі, зібравши всі формальні юридичні аргументи, в суді доведе правомірність свого володіння українським паспортом, розвінчавши усі претензії», – підкреслив А.Аваков.

Крім того, на думку міністра, Верховна Рада має в першочерговому порядку зайнятися вдосконаленням чинного законодавства про громадянство, аби в подальшому не виникали подібні інциденти й спекуляції на цю тему.

«Восени, з початком роботи парламенту, потрібно негайно вносити корективи в українське законодавство, більш чітко, жорстко й недвозначно прописавши процедури надання та позбавлення громадянства, непохитні права громадян України, незалежно від будь-чиєї волі в самій Україні та за її межами», – наголосив міністр.