Житель Черкас виготовляв наркотики у промислових обсягах

0
27

Під час обшуку в домоволодінні жителя м. Черкаси вилучено близько 300 л екстракційного опію та понад 1 кг макової соломки.

Про це передає  прес-служба прокуратури Черкаської області.

«У середу, 09.08.2017-го року, працівниками Черкаської місцевої прокуратури спільно з працівниками управління Національної поліції в Черкаській області проведено санкціонований обшук у домоволодінні жителя м. Черкаси, під час якого виявлено та вилучено близько 300 л опію екстракційного, понад 1 кг макової соломи, опій ацетильований у великих розмірах та обладнання, пристосоване для виготовлення й вживання наркотичних засобів», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронцями затримано власника домоволодіння під час виготовлення наркотичних засобів для наркозалежних жителів міста, які  перебували в його оселі.

Зазначеній вище особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 6-ти до 10-ти років з конфіскацією майна.