Україна виплатила преміальні медалістам Олімпіади в Ріо

0
3

Міністерство молоді та спорту України виплатило державні преміальні переможцям та призерам Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомив міністр молоді та спорті Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook.

“Міністерство молоді та спорту оперативно здійснило виплату державних преміальних усім спортсменам збірної України, які стали переможцями та призерами Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Спорстмени вже отримали на свої картки відповідні кошти”, — написав він.

Міністр зазначив, що виплата преміальних відбувалась у перерахунку на гривні за курсом НБУ на день здійснення транзакції.

“Це 125 тис. доларів США за „золото“ Олімпіади, 80 тис. доларів США за „срібло“, 55 тис. доларів США за „бронзу“”, — повідомив І.Жданов.

Нагадаємо, Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) проходили з 5 до 21 серпня.

Українські спортсмени здобули 11 медалей: дві золотих, п’ять срібних і чотири бронзових медалей. Таким чином,  у загальному медальному заліку Україна посіла 31 місце.