Представники ОБХ в ході акції «Кулак»пікетували Генпрокуратуру і Лутковську

0
101

фото 3
25 липня відбулася тадиційна  щомісячна акція протесту «Кулак». Під стінами Генпрокуратури зібралися люди з м. Вишневе, Фастів, Переяслав-Хмельницький.

Громада м. Вішневе була невдоволена незаконним будівництвом у своєму місті житлових будинків на тій ділянці, де згідно генплану мала б бути лікарня.

Представники підрозділу із Фастова прийшли під стіни Генпрокуратури з приводу незаконного призначення прокурором міста Гущесова. У результаті за сприянням організації «Кулак» громада міста домоглася вірішення цього питання Генпрокуратурою, а саме приєднавши її до комплексної перевірки, з якою прокуратура області не впоралася.

Переяслав-Хмельницький приїхав з проблемою деребана землі у рідному місті. Громада  наголошує, що гфото 5отова щомісяця нести заяви до прокуратури області та Генпрокуратури до тих пір, доки питання з розкрадання землі не буде вирішено.

Члени організації «Кулак»  шляхом акції протесту допомогли передати на особистий розгляд до Гепрокуратури 7 заяв від громадян, які пікетували під стінами органу влади.

Акцію протесту підтримали й автомайданівці. Після Генпрокуратури представники ОБХ продовжили пікетування під стінами уповноваженої з прав людини омбутсмена пану Лутковської, до якої родичі загиблого Олександра Журікова двічі звертались та не отримали жодної відповіді та можливості потрапити на прийом. Журіков помер через некомпетентність та недбалість працівників медичної частини Лук’янівського СІЗО №13, які неправильно встановивши діагноз, допустили загибель людини. Представники ОБХ намагались всіляко підтримати рідних та врятувати Журікова, на жаль, невдало, тому що окрім Лутковської заходити на територію СІЗО та фіксувати факти помилки лікарів, що байдуже ставляться до загибелі людей, ніхто із представників громадськості не має права. Невдалою виявилася  спроба Богдана Хмельницького, Ігоря Бондарчука та Валерія Товмача потрапити до пані Лутковської.

Щомісячні акції протесту за сприянням організації «Кулак» перейшли від правозахисту до правонападу. Якщо раніше люди не знали до кого нести свої скарги, то сьогодні батальйони людей домагаються того, щоб проблемні питання були особисто розглянуті
вищими органами влади.