Наша команда

Логвінова Альона – журналіст

   У 2014 році закінчила Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля за фахом журналіст. Має досвід роботи у друкованих та електронних ЗМІ. Під час позачергових парламентських виборів 2014 року працювала над проектом «Громадський вибір».

З 2014 року працює журналістом у Всеукраїнській громадській організації «Об’єднання Богдана Хмельницького» в інформаційному агентстві «ОБХ TV» (м. Київ). Активно працює над створенням репортажів із залу суду у Києві та по території України. Працює над створенням нових проектів для інформаційного агентства «ОБХ TV».

e-mail: [email protected]

Олександр Новіков – оператор

   У 2013 році закінчив Луганську державну академію культури та мистецтв за фахом режисер телебачення.

Працював на Луганському кабельному телебаченні телеоператором. Має успішний досвід роботи репортажної зйомки новинних сюжетів та досвід роботи у прямих ефірах і студійних програмах у запису. Брав участь у зйомках тематичного проекту «Рибалка по-луганськи».

З 2014 року працює оператором у Всеукраїнській громадській організації «Об’єднання Богдана Хмельницького» в інформаційному агентстві «ОБХ TV» (м. Київ). Має досвід роботи у створенні репортажів із залу суду у Києві та по території України. Працює над створенням нових проектів для інформаційного агентства «ОБХ TV».