Нацгвардієць, який надав першу допомогу постраждалій на Грушевського, отримав медаль від Президента

0
30

Президент України Петро Порошенко нагородив медаллю «За врятоване життя» військовослужбовця Національної гвардії України Сергія Добровольського, який надав першу медичну допомогу жінці, що постраждала від вибуху на вул. Грушевського.

Про це  повідомили у прес-службі Глави держави.

Глава держави високо оцінив дії воїна та проявлену мужність в перші хвилини після інциденту.

«Я вчора був приємно вражений вашими професійними діями під час злочину, який негідники, злочинці скоїли проти родини Героя України. Ви не розгубилися, взяли ситуацію під контроль та надали першу необхідну допомогу. І на моє тверде переконання саме так має діяти український воїн», — сказав Петро Порошенко.

Глава держави подякував капітану за професіоналізм та попросив командування заохотити інших службовців батальйону НГУ військової частини 3030, які також працювали на місці події.

«Я дуже дякую за те, що в рішучі моменти, в небезпеку ти не розгубився, а проявив найкращі якості. Вітаю з Днем незалежності, з 26-ю річницею, і з високою державною нагородою, як на мене – однією з найбільш християнських і найбільш почесних – медаллю «За врятоване життя». Біблія каже, що якщо врятував хоча б одне життя, значить задля цього треба було жити», — наголосив Президент.