О.Данилюк: в уряді вже обговорюється новий проект закону про приватизацію

0
26

У Кабінеті міністрів України обговорюється новий проект закону про приватизацію. Про це розповів сьогодні міністр фінансів України Олександр Данилюк під час конференції Free Market Road Show Kyiv 2017.

«Я бачу приватизацію і пріоритетність наступним чином. Перше, це прийняття нового закону про приватизацію, який змінює підходи до приватизації. І зараз цей проект вже обговорюється в Кабміні», — розповів міністр.

За словами О.Данилюка, це проект закону передбачає спрощення всіх процедур і зменшення залежності від Фонду державного майна.

«Якщо є маленькі підприємства, а їх насправді дуже багато…їх треба продавати за дуже простою процедурою через електронні аукціони. Міністерство економіки зробило все для того, щоб це стало реальністю», — зазначив він.

Решта підприємств, зауважив О.Данилюк, мають приватизовуватися через радників.

«Але радники мають отримати частину повноважень або більшість повноважень, які зараз має Фонд державного майна. Немає нічого такого, що радник не може зробити», — пояснив міністр.

Крім того, за його словами, потрібно виділити ті підприємства, які потрібно продавати.

«У пакеті мають бути закони, які спрощують процедуру, а також закон, який спрощує перелік підприємств, заборонених для приватизації», — сказав він.

О.Данилюк підкреслив, що ці законопроекти мають бути ухвалені до середини липня у Верховній Раді.