Правоохоронці затримали у Києві групу наркоторговців

0
9

Поліція спільно з прокуратурою затримали злочинне угруповання, яке кілька років займалось реалізацією наркотиків. Про це під час брифінгу заявила глава Нацполіції Хатія Деканоідзе.

«Учора вночі було затримано організовану злочинну групу, яка дуже довго працювала над реалізацією наркотичних засобів. Усього було проведено близько 56 обшуків у Києві та 5 у Київській області у місцях виготовлення, зберігання, розповсюдження та місцях проживання членів ОЗУ. Виявлено 14 одиниць вогнепальної зброї, 7 бойових гранат, близько 1500 боєприпасів, 1 кг гашишу, 3 кг метадону, 1 кг амфетаміну та 7 тисяч таблеток екстазі. Люди, які перебували в цьому угрупуванні безкарно кілька років співпрацювали з правоохоронцем Шевченківського району», — розповіла Х.Деканоідзе.

За її словами, Нацполіція та прокуратура працювали над цією справою. Під час спецоперації були задіяні не тільки оперативні співробітники внутрішньої безпеки Києва та процесуальні керівники прокуратури, але і патрульна поліція та спецпідрозділ «Корд».

«Це приклад ефективної взаємодії між правоохоронцями. Я сподіваюсь, що в майбутньому таке співробітництво дасть результати», — сказала вона.